PERİYODİK BAKIM

PERİYODİK BAKIM


Otomotiv teknolojilerinde her marka ve model araca hizmet verebilecek, uzman ve teknolojiyi kullanmayı prensip edinmiş Otostok Servis  ile en uygun koşullarda hizmet vermeyi bir görev biliyoruz.  Otostok Servis Her Marka ve Model Araca Üretici Garantisi Bozulmadan Servis
Hizmeti Sağlamaktadır.

Her yaştaki tüm araç marka ve modelleri için,
Üstün teknoloji ürünü arıza tespit ekipmanı,
Değişim durumunda orijinal ekipman üreticisi standardında orijinal yedek parçalar,
Aracınızın periyodik olarak kontrol edilmesi,

Aracınızın sağlığı açısından azami önem taşımaktadır. Uzun vadede, belli aralıklarla aracınıza bakım yaptırmamanız durumunda, parçalarda ve sistemlerde yıpranma ve bozukluklar oluşabilir. Tabii ki aracınızda oluşabilecek bu arızalar, sürüş güvenliği açısından da ciddi bir tehdit oluşturacaktır. Aracınızın düzenli olarak periyodik bakımlarını yaptırmanız durumunda kazanacağınız en önemli avantajlar şunlar olacaktır;

Periyodik Bakım Hizmeti

Kesintisiz ve güvenli sürüş kontağı çevirirken ya da yolda giderken, “Acaba arabam çalışacak mı?”, “Yolda kalır mıyım?” gibi endişeleriniz asla olmaz. Daha az masraf sürpriz ve kaçınılmaz tamir masrafları nedeniyle canınız sıkılmaz. Yüksek ikinci el değeri bakımlı aracınızın, hem kolayca alıcı bulması, hem de yüksek fiyata satılması muhtemeldir. Doğal olarak aracınıza bağımsız servislere bir alternatif olarak uygun fiyata kaliteli hizmet sunabilen ve orijinal parça kullanan bir serviste hizmet almak en büyük hakkınızdır.

Oto Periyodik Bakımlarda Neler Yapılır

  • Yağ filtresi değişimi
  • Hava filtresi değişimi
  • Polen filtresi değişimi
  • Yakıt filtresi değişimi
  • Motor yağı değişimi
  • Motor bakımı
  • Fren bakımı
  • Far ayarı

Genel chek-up işlemleri istisnasız her araç için yapılması gereken işlemlerdir.

Ancak tekrar belirtmek gerekir ki arabanızı kullanım şeklinize, arabanızı kullandığınız yere ve arabanızın bakımlarının düzenli yapılıp yapılmadığı gibi pek çok farklı değişkene göre bakım ihtiyaçları değişkenlik gösterebilmektedir.

Bu sebepten yapılacak kesin değişimlerin dışında arabanızı kontrol edecek ustanın hem aracınızı iyi tanıyor olması hem de itinayla check-up işlemini yapıp size arabanızın durumunu söylüyor olması önemlidir.

Tüm Görüş, Soru ve Önerileriniz ve Servis Rendevusu  için Lütfen Bize Ulaşın